hepsihadisefanclub

Join the forum, it's quick and easy

hepsihadisefanclub
hepsihadisefanclub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Haberleri

3 posters

Hepsi Haberleri Empty Hepsi Haberleri

Mesaj tarafından Admin Çarş. Ocak 13, 2010 10:12 pm

Arkadaşlar Bu Konuya Grup Hepsinin Haberlerini Ekleyebilirsiniz.
Admin
Admin
Admin

http://hepsiandhadise.yetkinforum.com

Hepsi Haberleri Empty Geri: Hepsi Haberleri

Mesaj tarafından yasemin-_-yoshy Perş. Mart 04, 2010 6:42 pm

Sağol...
yasemin-_-yoshy
yasemin-_-yoshy

Hepsi Haberleri Empty Geri: Hepsi Haberleri

Mesaj tarafından Hép[Sİ]bér♫CEY Salı Mayıs 25, 2010 2:09 pm

Hepsi Kızları İlk Paralarını Nasıl Kazandı?

CEMRE:
İlk paramı ortaokulda ****** Kültür Merkezi’nde çocuk balesinde resitallere çıkarken kazanmaya başladım. Bütçe hesabını düzgün yapmak için her zaman ayağını yorganına göre uzatmak gerekiyor. Harcamaları yapmadan önce ödeme planımızı çıkartmalı, sonra elimize geçecek parayı bölüştürmeliyiz. Ama ben bütçe yapmayı bir türlü öğrenemedim. Öğrendiğimde ben de mutlu olacağım. En büyük maddi krizimi de bir haftalık veya 10 günlük harçlığımı bir günde bitirdiğimde yaşadım. Küçüktüm. Sağ olsun annem vardı bana yardım etti. Şimdi bir tane kredi kartım var. Onun da limitini hep düşük tutuyorum. Mümkün olduğunca kontrollü kullanmaya çalışıyorum.

EREN:
10 yaşında ****** Kültür Merkezi çocuk balesinde her hafta sahneye çıkarak para kazanmaya başladım. Hepsi’den önce yine çalışıp para kazanmaya başladığım zamanlarda sahip olduğum kredi kartı dolayısıyla bankalarla temasa geçtim. Bana göre iyi bütçe hesabı yapmak gider ve gelir hesabını iyi tutup mantık yolundan çıkmayıp aynı zamanda keyfini de yapabilmekten geçiyor. Şimdi iki kredi bir tane banka kartım var.

YASEMİN:
10 yaşındayken Büyükada’da renkli ipliklerden bileklik yapıp satmıştım. Ama ilk paramı kazandığımda tam olarak ****** Kültür Merkezinde çalıştığımız zamandı ve 14 yaşındaydım. Bütçe yapmanın formülü bence tasarruflu olmaktan geçiyor. Ben de bütçe hesabını annemden öğrendim. Bir keresinde bütün paramı harcayarak bir kriz yaşadım. Ama sonrasında “para kolay kazanılmıyor” lafını da anlamış oldum. Şu an sadece hesap kartı kullanıyorum.
Hép[Sİ]bér♫CEY
Hép[Sİ]bér♫CEY

http://hepsiber.yetkinforum.com

- Similar topics